Україна блискуче розпочала чемпіонат Європи з біатлону

Артем Прима - перший чемпіон ЧЄ-2011© biathlon.com.ua
Спорт 21 лютого, 2011, 14:08 1924 2
Артем Прима став першим чемпіоном Європи 2011 року з біатлону. Чернігівчанин виграв індивідуальну гонку на 20 км.

У італійському Ріднау-валь-Ріданна стартував чемпіонат Європи з біатлону. У першій же гонці скарбничка України поповнилася золотою медаллю.

Перемогу в індивідуальній гонці виборов Артем Прима. Спортсмен з Чернігова обіграв таких зірок Кубка світу, як Євгеній Устюгов, Антон Шипулін, Домінік Ландертінгер, Красимір Анєв!

Другим фінішував росіянин Устюгов, припустившись трьох промахів в порівнянні з одним - у Прими. Бронзова медаль дісталася Анєву.

Відзначу, що медаль Артема - заслуга не тільки його точної стрілянини, але й дуже непоганої швидкості: Прима показав 5-й результат за чистим ходом.

Гідний результат і у 25-річного Антона Юнака, що фінішував у десятці найсильніших. Цей результат - найкращий у кар'єрі Антона.

Віталій Кільчицький з 5-ма промахами фінішував 31-м, а Андрій Возняк з 4-ма незакритими мішенями був 36-м.

Наступна гонка чемпіонату відбудеться у вівторок. На старт вийдуть жінки.

Нагадаємо, що провідні біатлоністи України ведуть підготовку до чемпіонату світу, який стартує 3-го березня у Ханти-Мансійську.