Футбольна збірна України в середу провела останній матч відбірного турніру до Євро-2008, посівши в своїй групі четверте місце.

Збірна України з футболу зіграла внічию зі збірною Франції 2:2 у матчі відбірного турніру чемпіонату Європи з футболу 2008 року, що відбувся в Києві 21 листопада.

Початок матчу пройшов в позиційній боротьбі з перевагою французів, але перший небезпечний момент створили українці, і він завершився голом.

На 14-й хвилині багатоходову комбінацію точним ударом у дальній кут з лінії штрафної завершив Воронін, який нарешті зміг присвятити гол синові, який нещодавно народився.

Однак Франція незабаром відігралася - на 21-й хвилині захисники господарів дозволили Анрі безперешкодно завдати сильного удару з лінії штрафної, який П'ятов відбити не зміг.

У другій половині тайму ініціативою володіли українці, але забили французи.

На 34-й хвилині точний пас вивів Гову один на один з П'ятовим (українські захисники знов були в якості статистів), і нападаючий переграв воротаря - 1:2.

Закінчення тайму пройшло у відносно рівній боротьбі - Бензема й Воронін обмінялися небезпечними ударами.

На першій хвилині другого тайму Україна відігралася - Шевченко скористався неуважністю Фрея й після навісу Ващука головою перекинув м'яч через французького воротаря - 2:2.

Після цього м'яча перевагою володіли господарі, їхнє бажання забити було більшим, ніж у гостей.

На 69-й хвилині стовідсотковий момент упустив Федоров - після подачі кутового він завдавав удару головою по воротам Фрея з декількох метрів, але не влучив у створ.

Наприкінці матчу гра заспокоїлася, Франції не була потрібна перемога, а Україна не захоплювалася атакою, побоюючись упустити нічию.

У підсумку в матчі, що не мав турнірного значення (хіба що цей результат гарантував Україні 4 місце), була зафіксована нічия - 2:2.

Післяматчеві коментарі Олега Блохіна та гравців української збірної - у відеосюжеті.

В інших матчах останнього тура в групі В Італія вдома перемогла Фарери 3:1, а Литва в гостях Грузію - 2:0.

У підсумку Україна посіла в групі 4-е місце з 17 очками. Перше місце посіла Італія з 29 очками, друге - Франція з 26 очками, на третьому - Шотландія з 24 очками, п'яте - Литва з 16 очками.

У фінальному турнірі чемпіонату Європи 2008 року будуть грати Італія й Франція.

Україна - Франція: після матчу

Спорт 22 листопада, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Українські новини / К.К.
Спорт 22 листопада, 2007, 09:20 399