Україна ганебно почала домашній чемпіонат світу з хокею

Україна - Великобританія - 3:5© kyiv-hockey2011.org.ua
Спорт 18 квітня, 2011, 07:27 4452 4
У першому ж матчі збірна України зазнала ганебної поразки від команди Великобританії.

17 квітня у Києві стартував чемпіонат світу з хокею у Дивізіоні 1В. У першому ж матчі збірна України зазнала ганебної поразки від команди Великобританії. Гра завершилась з рахунком 3:5.

У першому періоді Олександр Побєдоносцев вивів господарів уперед. Однак у другій 20-хвилинці остров'яни закинули аж три шайби, на що українці відповіли результативними кидками Тимченка і того ж Побєдоносцева.

На 44-й хвилині Шилдс вдруге за матч вивів британців уперед, а на 53-й хвилині Філліпс подвоїв перевагу.

Шансів відігратися українці не мали, зазнавши ганебної поразки на старті чемпіонату світу.

Нагадаємо, що у Києві розігрується єдина путівка у елітний дивізіон.

Чемпіонат світу з хокею

Дивізіон 1В

Київ. Палац спорту. 6384 глядачі
Судді: Річард Шутц (Німеччина); Дмитро Голяк (Білорусь); Дамір Раковіч (Словенія)

УКРАЇНА - ВЕЛИКОБРИТАНІЯ - 3:5 (1:0, 2:3, 0:2)

Україна: Симчук (до 58:25). Побєдоносцев – Люткевич, Срюбко – Наваренко, Климентьєв – Остроушко, Ден. Ісаєнко, Щербатюк. Матерухін – Шафаренко – Тимченко, Касянчук – Шахрайчук – Міхнов, Німенко – Гніденко – Цируль, Доніка – Черненко – Дм. Ісаєнко

Великобританія: Мерфі. Д. Філліпс – У’ївер, Майєрс – Нейлсон, Річардсон – Коулі, Томас – О’Коннор. Х’юїт – Дауд – Тейт, Кларк – Оуен – Хатчінс, Лонгстаф – Шилдс – Хілл, Лаховіч – Майєрс – Дж. Філліпс

1:0 Побєдоносцев (Люткевич, Матерухін), 11:40 - 5х3
1:1 Кларк (Оуен, Хатчінс), 24:15
2:1 Тимченко (Шафаренко, Матерухін), 26:12 - 5х4
2:2 Дауд (Тейт, Х'юітт), 31:11
3:2 Кларк (Хатчиіс, Оуен), 36:22
3:3 Побєдоносцев (Матерухін, Тимченко), 38:03
3:4 Шилдс (Уївер), 43:05 - 5х4