Україна ганебно програла Ірану у півфіналі Кубка Лобановського

Кубок Лобановського не підкорився українцям© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 10 серпня, 2010, 21:49 4514 4
Збірна України U-20 з рахунком 2:4 поступилась іранським одноліткам у півфіналі Меморіалу Лобановського і зіграє у матчі за 3-тє місце.

Молодіжна збірна України поступилась команді Ірану у півфіналі турніру пам'яті Валерія Лобановського. Гра, що проходила у Бородянці, завершилась з разхунком 2:4. Технічні іранські футболісти своїми комбінаціями в першій половині зустрічі закружляли голови українським захисникам і забезпечили собі підсумковий успіх.

Гості відкрили рахунок на 12-й хвилині. Капітан іранців Шарафабад в дотик замкнув простріл Кавіма, відправивши м'яч у сітку. на 26-й хвлині вже Шарафабад віддав передачу на все того ж Кавіма, а той вийшов на ворота і точно пробив над Максимом Ковалем.

А через три хвилини іранці оформили розгром. Кавім розіграв кутовий з партнером, сам подав в район 11-метрової позначки і Алішан ударом головою транзитом від газону потужно увігнав м'яч у ворота.

На 36-й хвилині українці нарешті "розпечатали" ворота суперника. Федотов увійшов справа у карний майданчик, прострілив низом на лінію воротарського майданчика і Гудима у дотик переправив м'яч у ворота. А через три хвилини іранці залишились в меншості. Пураліганжи отримав друге попередження і достроково залишив поле.

Щойно почався другий тайм, як українці великими силами перейшли в атаку. На 57-й хвилині Рибалка виграв боротьбу в центрі поля і віддав передачу на Гудима. Той зліва накрутив суперника і прострілив уздовж карного майданчика. Богданов ударом в дотик відправив м'яч у ворота.

"Синьо-жовті" побігли забивати третій м'яч; атакували, атакували і ... пропустили. На 67-й хвилині Шарафабад перехопив м'яч, увійшов у карний майданчик, потягнув на себе захисника з Ковалем, і прострілив в центр на Гарібі. А тому залишалося лише влучити у порожні ворота.

Хоча до кінця матчу ще залишалось багато часу, але українцям не вдалося забити бодай ще один гол. В кінці гри гості навіть не давали нашим гравцям перейти на їх половину поля.

А селекціонерам провідних команд України варто звернути увагу на технічних іранців.

У матчі за третє місце збірна України зіграє з Туреччиною. А у фіналі зустрінуться команди Росії та Ірану.