Україна ганебно стартувала на чемпіонаті світу серед бомжів

Українські футболісти на ЧС-2011 серед бездомних© flickr.com
Спорт 23 серпня, 2011, 03:22 2610 3
У першому турі українці сенсаційно поступилися Коста-Риці, а в другому турі не втримали чотири м'ячі переваги у матчі з Литвою.

21 серпня у столиці Франції стартував ІХ чемпіонат світу з футболу серед бездомних футболістів, в якому бере участь і збірна України.

Наша команда потрапили до групи D, в якій її суперниками є команди Аргентини, Коста-Ріки, Греції, Японії та Литви.

У стартовому матчі наша команда сенсаційно поступилася костаріканцям з рахунком 3:4.

Українці двічі вели в рахунку у першому таймі, але на перерву пішли, програючи 2:3. У другій 20-ти хвилинці команди обмінялися голами.

А в другому турі українські футболісти зазнали дуже прикрої поразки від Литви з рахунком 6:7.

По ходу першого тайму наші гравці перемагали прибалтів з рахунком 6:2, а на перерву пішли з перевагою у три м'ячі.

Проте у другому таймі українці не реалізували численні моменти, в той час як литовці забили чотири м'ячі.

Нагадаємо, що наша команда є чемпіоном світу 2009 року.

Зазначимо, що поєдинки проходять у форматі 4 х 4 (по три польових гравці та воротар) і тривають два тайми по 15 хвилин. Змагання відбуваються на Марсовому полі, яке знаходиться біля Єйфелевої вежі.

Склад збірної України на турнірі: Володимир Негель, Дмитро Копій, Дмитро Кожиховський, Юрій Ревізюк, Дмитро Ржепко, Артем Сергієнко, Віталій Оліщук та Олександр Силенко.

"Манчестер Юнайтед" розгромив "Тоттенхем Хотспур" (відео)