Україна ганебно вилетіла з чемпіонату Європи (відео) Спорт 20 червня, 00:59
Молодіжна збірна України завершила чемпіонат Європи ганебною поразкою від іспанців з розгромним рахунком 0:3.

Третій поєдинок на груповому етапі фінального турніру чемпіонату Європи в Данії "молодіжка" України ганебно програла Іспанії з рахунком 0-3, при цьому ще й залишившись в меншості.

Вже на десятій хвилині іспанці відкрили рахунок. Хуан Мата розстріляв у штрафній воротаря українців Антона Каніболоцького після чудового пасу Андрера Еррери з центральної зони.

Не забарилися підопічні Луїса Мільї і з другим голом.17 хвилин потому, Мартін Монтоя віддав пас з правого флангу в штрафну, де вже Адріан Лопес забив м'яч у порожні ворота. Це вже третій м'яч Адріана на турнірі.

Як тільки-но м'яч потрапляв у володіння наших хлопців, одразу ж десь пропадала вся майстерність: м'яч летів на трибуни, паси не проходили до адресату.

А за чверть до завершення матчу у команд почали здавати нерви. Першою жертвою агресії став Денис Гармаш, у якого в пасиві вже була одна жовта картка. Він рукою зупинив контрнаступ Хуана Мати, за що й поплатився: арбітр не показуючи другої жовтої, одразу дістав червону картку і вказав на 11-метровий.

Каніболоцький вгадав напрям польоту м'яча, проте Мата пробив дуже сильно в правий кут - 0-3.

За мить вже українці мали шанс розквитатися бодай одним голом. Воротар іспанців Давід де Хеа збив Романа Зозулю біля власних воріт. 11-метровий взявся виконувати Євген Коноплянка, проте півзахисник "Дніпра" виявився менш спритним аніж воротар іспанців.

Залишивсь у меншості підопічні Яковенка просто зупинились, не створивши більше жодного моменту.

В іншому матчі групи В Чехія здолала Англію 2-1. Отже, молодіжні команди Іспанії та Чехії проходять у півфінал Євро-2011. Першими ж півфіналістами турніру у групі А стали збірні Швейцарії та Білорусі. Також збірні, які посіли в підсумку 1-3 місця, крім медалей чемпіонату отримають право виступити на Олімпійських іграх-2012 в Лондоні. Окрім вищезгаданих команд, це збірні Англії та Ісландії.

Нагадаємо, збірна України у трьох матчах здобула лише одне очко, програвши збірним Чехії та Іспанії. Також на рахунку українців нічия з командою Англії.