Україна - Греція - 0:1. До зустрічі на Євро-2012 Спорт 18 листопада, 21:55
Збірна України поступилася Греції у протистоянні за вихід на чемпіонат світу-2010 з футболу.

Збірна України програла матч, який підбив підсумок дворічної роботи та боротьби за право бути представленим на чемпіонат світу-2010 у ПАР.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2010. Відбірковий етап

Плей-офф за вихід на ЧС-2010

Донецьк. "Донбас Арена"
Арбітр: Олегаріу Бенкеренса; Асистенти: Бертіно Міранда, Жозе Кардінал (всі - Португалія)

УКРАЇНА - ГРЕЦІЯ - 0:1

Україна: 12. Андрій Пятов, 2. Ярослав Ракицький, 3. Олександр Кучер, 14. Євген Хачеріді, 16. Кобін Василь, 17. Тарас Михалик (15. Олексій Гай, 65), 6. Андрій Ярмоленко (9. Олег Гусєв, 69), 8. Олександр Алієв (11. Євген Селезньов, 56), 4. Анатолій Тимощук, 7. Андрій Шевченко, 10. Артем Мілевський

Запасні: 1. Станіслав Богуш, 5, Дмитро Чигринський, 13. Віталій Мандзюк, 18. Руслан Ротань

Греція: 1. Александрос Цорвас, 4. Нікос Спіропулос, 5. Вангеліс Морас, 11. Лукас Вінтра, 15. Сократес Папастатопулос (2. Васіліс Пляцікас, 29), 16. Сотіріос Кіріякос, 8. Костас Кацураніс, 10. Георгіос Карагуніс, 7. Георгіос Самарас (17. Теофаніс Гекас, 62), 14. Дімітріос Салпінгідіс, 9. Ангелос Харістеас (13. Александрос Ціоліс, 71)

Запасні: 12. Міхаэль Сіфакіс, 3. Грігоріс Макос, 6. Сотіріс Нініс, 18. Костас Мітроглу

0:1 Дімітріос Салпінгідіс, 31

Андрій Шевченко покинув поле зі сльозами на очаї

Звучить You are the champions!!! Ця мелодія для греків

Греція їде в ПАР, а Україна готуватиметься до домашнього Євро-2012

90+5 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК. Полетіли фаєра на поле

90+4 хв: після удару Шевченка Цорвас відбив м'яч перед собою, а Гусєв з кількох метрів не зміг влучити у ворота

90+3 хв: свистить "Донбас Арена". Трибуни порожніють

90+2 хв: кутовий. Українці порушили правила в карному майданчику суперника

90 хв: арбітр компенсував чотири хвилини

89 хв: після кутового Хачеріді залишився один на дальній штангі, але наступив на м'яч і завалився на газон

89 хв: Шева подає кутовий, а на трибунах палають фаєри

87 хв: Шевченко віддав під удар Тимощуку, однак Толя пробив дуже невдало

84 хв: серія кутових біля воріт греків. Після подачі Ракицького було дуже небезпечно, але захисник на долю секунди випередив Гая

81 хв: Контратака греків. Гекас не зміг обіграти Кучера і кутовий

76 хв: Ракицький подає штрафний удар на дальню штангу і захисник виніс м'яч в поле

76 хв: Кіріякос скосив Селезньова біля правого кута карного майданчика. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Сотіріос Кіріякос

75 хв: вже близько 10-ти хвилин українці нічого не можуть створити біля воріт гостей. З кожною хвилиною чемпіонат світу-2010 віддаляється від України

71 хв: остання заміна у грі: Ангелоса Харістеаса міняє Александрос Ціоліс

69 хв: остання заміна у складі збірної України: Олег Гусєв вийшов замість Андрія Ярмоленка

68 хв: Ракицький на замасі прибрав захисника, але дуже слабенько пробив в руки Цорвасу

66 хв: Кобін подав кутовий і греки винесли м'яч в поле

66 хв: знову українці завадили один одному. Після удару Селезньова м'яч вручив у руку захиснику, але гру продовжено. Шева б'є і кутовий

65 хв: другу заміну робить Михайличенко: Олексій Гай замінив Тараса Михалика

62 хв: друга заміна у складі греків: реактивний Теофаніс Гекас вийшов замість Георгіоса Самараса

60 хв: Селезньов наносить класний удар з-під захисника з лінії карного майданчика. Неточно

58 хв: Шевченко б'є у правий нижній кут і Цорвас відбиває м'яч

56 хв: перша заміна у складі збірної України: замість Олександра Алієва на поле вийшов Євген Селезньов. Дивна заміна, адже Алієв виглядав непогано

55 хв: штрафний удар у нас. До воріт 25 метрів. Б'є Ракицький у лівий кут і Цорвас знову робить класний сейв

54 хв: запороли наші футболісти дуже небезпечну атаку. Пішли в атаку 6 на 4, але один пас в нікуди змарнував усі зусилля

Наші футболісти заїхоплюються атаками і частенько обрізаються в центрі поля, що може призвести до небезпеки біля наших воріт

50 хв: Шевченко вивів Ярмоленка на ударну позицію. Однак, по-перше, удар дуже слабкий, а по-друге, Ярмоленко перебував у офсайді

Греки захищаються всією командою

46 хв: українці розпочали з центру поля другий тайм і відразу побігли в атаку

45+3 хв: перерва

45+3 хв: Кобін приклався до м'яча з 18-ти метрів. На трибуни

45+1 хв: у боротьбі з Пляцікасом Шева опинився на газоні. Отримавши допомогу, Шевченко продовжив гру

45 хв: арбітр компенсував дві хвилини до першого тайму

42 хв: Алієв дуже класно навісив зі штрафного справа і Хачеріді з Шевченком завадили один одному переправити м'яч у ворота. А до рамки було метри три

Зазначимо, що для виходу на чемпіонат світу Україні потрібно лише перемагати

40 хв: Шевченко входить в карний майданчик справа і наносить удар низом у дальній кут. Неточно

39 хв: Салпінгідіс навішував справа, а Харістеас розминувся з м'ячем. Провалюється наша оборона

38 хв: Шевченко і Мілевськиц завадили один одному нанести влучний удар по воротах гостей

35 хв: Михалик наносить удар відчаю з 35-ти метрів. М'яч навіть недокотився до воріт

31 хв: Самарас вивів на побачення з голкіпером Салпінгідіса і форвард пробив повз Пятова, влучивши у дальній кут - 0:1. Провалилася наша оборона

29 хв: і все таки заміна у складі греків. Папастатопулос, накульгуючи, покинув поле, а замість нього вийшов Васіліс Пляцікас

26 хв: травму отримав один з лідерів збірної Греції Сократес Папастатопулос. Отримавши допомогу, Сократес продовжить гру

Офіційно! На трибунах "Донбас Арени" присутні 31640 вболівальників. Стадіон вміщує понад 51000 глядацьких місць

19 хв: і тут же пожежа біля наших воріт. Захисники забули про Салпінгідіса і той міг з 10-ти метрів розстріляти Пятова. Дімітріос зіграв за Україну, толком не влучивши по м'ячу

18 хв: до воріт метрів 20. Блискучий удар Алієва у дальній кут і Цорвас у карколомному стрибку витягнув цей удар

17 хв: Ярмоленко обіграв Кацураніса і вже готувався нанести удар і грек грубо збив нашого півзахисника. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Костас Кацураніс

Трибуни на "Донбас-Арені" заповнені приблизно наполовину. Що ж тут сказати, квитки були не з дешевих. Від 200 до 600 гривень + квитки від 2000 до 8000 у секторах с підвищеним комфортом

13 хв: на дальній удар наважився Ракицький. Неточно і слабо

11 хв: Карагуніс навісив зі штрафного і Самарас, залишений без опіки, завдав удару по воротах Пятова головою. Нащастя, над поперечиною

10 хв: Кучер завалив Салпінгідіса біля правого кута карного майданчика

8 хв: супермомент втрачає Україна. Алієв пробив з-за меж карного майданчика. Цорвас відбив м'яч вправо від себе ... точно на Шеву. Андрій пробивав в один дотик у порожній кут воріт, однак м'яч пройшов вище воріт

7 хв: Шевченка виводять на побачення з Цорвасом. Однак секундами раніше лайнсмен підняв прапорець

6 хв: Алієв наважився на дальній удар з 30-ти метрів. Вище воріт

4 хв: у стартові хвилини гри українці закрили греків на їх половині поля

Погода сьогодні в Донецьку, як і у столиці України, нефутбольна. Йде дощ

1 хв: гості розпочинають гру з центра поля

20:00 Отже, на Донбас Арені пролунали гімни Греції та України, капітани обмінялися символікою і вперед!!!

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / А.Р.
Спорт 18 листопада, 2009, 21:55 8623 45