Україна має друге золото на Олімпіаді в Сингапурі

Андрій Говоров - золотий медаліст Олімпіади© Проспорт
Спорт 18 серпня, 2010, 14:05 2178
18-річний плавець Андрій Говоров виграв фінальний заплив на дистанції 50 метрів вільним стилем.

18-річний плавець Андрій Говоров виграв золоту медаль на І Юнацьких Олімпійських іграх у Сингапурі. Наш спортсмен не мав собі рівних на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Результат Говорова - 22.35 секунд. 47 сотих секунди українцю програв австралієць Кеннет Тоу, а бронзова медаль у Альтора Мартінеса з Іспанії. Піренеєць програв австралійцеві лише одну соту секунди.

Зазначимо, що Говоров претендує на ще одну медаль. Українець показав найкращий час у півфінальному запливі на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Колега Говорова Андрій Ковбаса посів 5-те місце на дистанції 50 метрів брасом. Наш плавець програв олімпійському чемпіону Крістіану Хомеру 0.22 секунди.

Дарина Зевіна, яка вже виборола дві медалі (золото і бронза), вийшла у фінал на 50-метрівці брасом. У півфіналі наша плавчиха показала другий результат.

В активі українських юних олімпійців вже 7 медалей – 2 золоті, 3 срібні та 2 бронзові.