Українці вибороли сім медалей в перший день Всесвітніх ігор

Перший змагальний день приніс сім медалей в скарбничку України / Фото: ТСН.ua

Українські спортсмени почали Всесвітні ігри з трьох золотих, двох срібних та двох бронзових нагород.

У колумбійському місті Калі стартували ІХ Всесвітні спортивні ігри. У перший змагальний день розігрувалося 28 комплектів медалей у шести видах спорту.

Українські спортсмени почали змагання сімома нагородами, виборовши три золотих та по дві срібних і бронзових медалі.

Дві золотих медалі в скарбничку України поклали сумоїсти, які виступають у середній вазі. Олександр Гордієнко у фінальній сутичці переміг угорця Іштвана Кальмара. До цього у півфіналі Олександр переміг співвітчизника Євгена Козлятіна.

Жіночій турнір виграла Марина Прищепа. Причому, фінал був суто українським. Срібною призеркою стала Марина Максименко.

Чемпіонкою ігор стала художня гімнастка Ганна Різатдінова. Вона була найкращою у вправі зі скакалкою.

Срібну медаль виборола жіноча четвірка в естафеті 4х100 метрів з плавання в ластах - Анастасія Антоняк, Маргарита Артюшенко, Ольга Шляховська і Яна Трофимез. Наші дівчата програли 2,24 секунди росіянкам.

Також наші пловчині вибороли дві бронзових медалі. Маргарита Артюшенко фінішувала третьою на дистанції 50 метрів апное (фрідайвінг), програвши три сотих секунди переможниці.

Яна Трофимез посіла третє місце на дистанції 100 метрів з плавання в ластах по поверхні води. У фіналі Яна поступилася двом росіянкам.

В медальному заліку Україна четверта, поступаючись Італії, Франції та Росії.

У другий змагальний день буде розіграно 30 комплектів медалей.