Українці не потрапили на Олімпіаду у Ванкувері

Україна програла Латвії 2:4
Спорт 7 лютого, 2009, 19:51 1867 1
Українські хокеїсти програли латвійцям та втратили свій шанс потрапити на Олімпійські ігри-2010.

Збірна України з хокею не змогла потрапити на Олімпійські ігри-2010 до канадського Ванкувера. У вирішальному матчі підопічні Олександра Сеуканда поступилися національній команді Латвії.

Україна - Латвія 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)

Шайби: Срюбко (Цируль, 18:57 – більш.), Климентьєв (Гніденко, Наваренко, 58:48) - Карсумс (Редліхс, Сорокінс, 24:40 – більш.), Редліхс (33:38), 1:3. Ніживійс (Ципрусс, 47:35), Спруктс (59:45 – п.в.).

Початок гри був досить непоганим. Під кінець першого періоду українці розіграли більшість і Сергій Срюбко відкрив рахунок. Але потім пропустили у меншості, після чого грубо помилився захисник української команди і рахунок став на користь Латвії.

За півтори хвилини до кінця зустрічі "жовто-сині" відіграли одну шайбу, але, пішовши ва-банк, пропустили у пусті ворота за декілька секунд до завершення поєдинку.

Зауважимо, при рівній кількості очок враховуються матчі між цими командами. Такі правила у хокеї при відборі на Олімпіаду. І навіть якщо Латвія програє в останньому матчі Італії, а ми виграємо в Угорщини, і буде порівну очок у трьох команд, то ми ніяк не зможемо стати першими у групі. У нас по шайбам мінус 1, у італійців наразі також мінус 1, а у Латвії - плюс 2. Таким чином, Україну не влаштує жодний результат у їхньому матчі.

Останній матч Україна проведе проти угорців, які також втратили шанси на Олімпіаду-2010.

Сеуканд: "За вихід на Олімпіаду гравцям пообіцяли рекордні призові"

Хокейна Ліга чемпіонів стала доступною для України

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Чемпіон / Н.Д.