Україна перемогла аутсайдера

Спорт 18 жовтня, 2007, 12:40 261
У черговому матчі відбору до Євро-2009 українська футбольна молодіжка на виїзді обіграла команду Ліхтенштейну – 3:1.

Льопа
ФФУ
Ворота команди Ліхтенштейну атакує український футболіст Дмитро Льопа.
У відбірковому матчі Євро-2009 українській молодіжній збірній протистояв аутсайдер нашої групи - Ліхтенштейн.
Практично весь матч м'яч контролювали українці.

В першому таймі підопічні Олексія Михайличенка створили декілька небезпечних моментів біля воріт суперника, але втілити їх у гол змогли лише на останніх секундах тайму - відзначився Антонов. А на 66-й хвилині гравець харківського "Металіста" оформив дубль.

У середині другого тайму футболіст Ліхтенштейну скористався помилкою українців, вийшовши сам на сам з Шустом, і забив гол.

Під завісу зустрічі м'яч у ворота команди Ліхтенштейну провів Прийомов. 3:1 – і збірна України зберігає шанси потрапити у фінальну частину Євро-2009.

Варто відзначити, що в цьому матчі 5 українців одержали гірчичники (Прийомов, Степаненко, Мандзюк, Антонов, Олійник).

Наступний матч українська збірна проведе у Запоріжжі проти збірної Ліхтенштейну 17 листопада.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / К.К.