Україна перемогла голландців на чемпіонаті світу з хокею (відео)

Україна - Нідерланди - 4:2© fhu.com.ua
Спорт 1 квітня, 2011, 10:27 2058 3
У четвертому турі підопічні Олександра Годинюка у важкому матчі здолали команду Нідерландів з рахунком 4:2.

Юніорська збірна України з хокею здобула четверту перемогу на чемпіонаті світу, що проходить у Донецьку. У четвертому турі підопічні Олександра Годинюка у важкому матчі здолали команду Нідерландів з рахунком 4:2.

Після першого періоду на табло у Палаці спорту "Дружба" горіли 0:2 на користь гостей. Однак у двох наступних періодах шайби летіли виключно у ворота голландців.

У заключному турі, який відбудеться 2 квітня, "жовто-сині"зустрінуться зі збірною Литви. Для завоювання путівки до Дивізіону I українцям достатньо не програти в основний час.