Україна перемогла Швецію в Кубку Федерацій

Українки вийшли у плей-оф© fedcup.com
Спорт 7 лютого, 2011, 12:06 1226 1
Жіноча збірна України з тенісу вийшла у плей-оф І світової групи, де суперником наших дівчат буде Австралія, Франція, Словаччина або США.

Збірна України з тенісу вийшла у плей-оф світової групи Кубка Федерацій, здолавши у важкому виїзному матчі команду Швеції. Зустріч завершилась з рахунком 3:2.

Вирішальну перемогу українки здобули у парній зустрічі. Катерина Бондаренко і Ольга Савчук впевнено переграли шведську пару Софія Арвідссон / Йоханна Ларссон у двох сетах.

У першій партії українки відразу вийшли вперед, дуже зіграно і потужно пресингуючи біля сітки і винахідливо діючи із задньої лінії, - 4:1, але шведкам вдалося зрівняти рахунок, після чого, повівши 6:5, Ольга з Катею зробили брейк і взяли сет - 7:5.

У другій партії перевага українок стало ще більш очевидною, шведська пара дещо знітилася. Але при рахунку 5:1, коли Катя вже подавала на матч, суперницям вдалося відіграти два матч-боли.

Раптово пролунав сигнал пожежної тривоги. Усіх спортсменів і глядачів довелося в терміновому порядку евакуювати з будівлі, і матч продовжився лише через півгодини. Тривога виявилася помилковою.

Шведки зуміли повернути брейк - 2:5, але тут же програли свою подачу - 2:6, а з нею і протистояння.

Відзначимо, що у одиночних матчах за Україну дві перемоги здобула Катерина Бондаренко, в той час як Леся Цуренко свої матчі програла.

Відтак, збірна України гратиме у плей-оф за вихід в світову групу. Матчі відбудуться 16-17 квітня. Однак суперник українок поки невідомий. Це буде Австралія, Франція, Словаччина або США.

Кубок Федерацій. ІІ світова група. Чвертьфінал

УКРАЇНА - ШВЕЦІЯ - 3:2

Соня Арвідссон - Леся Цуренко - 6:3, 6:2

Йоханна Ларссон - Катерина Бондаренко - 6:7(2:7), 6:7(5:7)

Соня Арвідссон - Катерина Бондаренко - 6:7(3:7), 4:6

Йоханна Ларссон - Леся Цуренко - 6:7(3:7), 6:2, 6:3

Соня Арвідссон / Йоханна Ларссон - Катерина Бондаренко / Ольга Савчук - 5:7, 2:6