Україна перемогла учасника чемпіонату світу-2010

Олександр Алієв забив переможний гол© ФФУ
Спорт 7 вересня, 2010, 23:00 3707 2
Голи у складі "синьо-жовтих" забили Ярослав Ракицький і Олександр Алієв.

Збірна України перемогла команду Чилі у товариському матчі, який відбувся 7 вересня у Києві. Голи у складі "синьо-жовтих" забили Ярослав Ракицький і Олександр Алієв. Учасники 1/8 фіналу ЧС-2010 відповіли голом Маурісіо Ісли на 87-й хвилині.

Українці почали домінувати зі стартових хвилин і в першому таймі створили з десяток потенційно гольових атак. Проте реалізація гольових моментів залишає бажати кращого.

На 36-й хвилині Шевченка збили біля карного майданчика справа. Зі штрафного потужно пробив Ракицький і м'яч влетів у правий нижній кут.

На 50-й хвилині Дикань відбив небезпечний удар Моралеса під поперечину. А через 15 хвилин наші футболісти подвоїли перевагу. Українці розіграли комбінацію на лівому фланзі, у результаті якої Алієв опинився з м'ячем по центру без опіки і метрів з 25-ти вистрілив в дальній верхній кут - м'яч від поперечини залетів у ворота.

Гості скоротили різницю в рахунку на 87-й хвилині. Ісла вільно отримав м'яч біля правого краю карного майданчика і точно пробив діагональним ударом у дальній кут. Правда, він був у мінімальному офсайді, але білоруська суддівська бригада цього не побачила.

На першій компенсованій хвилині все той же Ісла міг принести Чилі нічию, але його сильний удар відбив Дикань.

2:1 - перша перемога Калитвинцева зі збірною України і дебютна перемога українців у матчах з південноамериканськими збірними.

Наступний товариський матч Україна зіграє 8 жовтня з Канадою. Гра відбудеться у Києві.