Україна зіграла у фантастичну нічию з Німеччиною (відео)

Збірна України відкрила НСК "Олімпійський" феєричною нічиєю з німцями.

Збірна України добряче подражнила вболівальників у матчі зі збірною Німеччини, не зумівши вперше в історії обіграти Бундестім. Перший матч на реконструйованому НСК "Олімпійський" завершився бойовою нічиєю – 3:3.

Автором першого голу на арені став Андрій Ярмоленко. Мілевський після довгої передачі Шевченка, ввійшов у штрафний майданчик і відпасував правіше на Ракицького, який прострілив на Ярмоленка. Від ноги Андрія м'яч закотився у ворота.

Українці не забарилися і з другим голом. Євген Коноплянка отримавши пас від Мілевського на своїй половині поля, втік від захисників німецької команди, обіграв воротаря і подвоїв перевагу.

Та за дві хвилини Мілевський втратив м'яч у центрі поля. Тоні Кроос виконував передачу, але його одноклубник по "Баварії" Тимощук вибив м'яч на ... Крооса і той ювелірним ударом поцілив у ліву "дев'ятку". Олександр Рибка навіть не поворухнувся.

Але наприкінці першого тайму українці вдруге за матч отримали перевагу у два м'ячі. Це Сергій Назаренко, який вийшов на заміну, неймовірним ударом метрів з 35-ти поцілив у "дев'ятку". Варто відзначити і пас Андрія Шевченка.

Другий тайм розпочався не менш блискавично. Два удари Андре Шуррле повз воріт Рибки українці компенсували гольовими моментами Шевченка та Тимощука. В такому шаленому темпі суперники ще неодноразово турбували один одного, але найкращу нагоду, аби відзначитися мав на 62-й хвилині Назаренко. Коноплянка відправив його на побачення з голкіпером, але Сергій, обманувши Цілера фінтом, не влучив у порожній кут воріт.

Однак Сімон Рольфес свій шанс не змарнував. Після розіграшу кутового хавбек леверкузенського "Байєра" вніс м'яч у сітку - 3:2.

На 77-й хвилині німці забили третій гол: Томас Мюллер пробив з кута штрафного майданчика. Рибка, прикритий захисниками, не бачив момент удару.

Щойно німці відновили рівновагу, як збірна України отримала чудову нагоду, аби знову вийти вперед. Однак Ярмоленко не влучив у ворота метрів з 16-ти.

А у заключну 10-хвилинку Марко Девіч не реалізував дві відмінних нагоди. Спершу Коноплянка пробіг з м'ячем через півполя, зробив передачу на Девіча, але той забарився з ударом і, врешті-решт, захисник вибив м'яч. А на 90-й хвилині Коноплянка зліва видав точну діагональ на Девіча. Форвард "Металіста" бив у дотик - Цілер відбив м'яч перед собою, а Марко не встиг добити його у сітку.

У підсумку, фантастична нічия 3:3.

А 15-го листопада збірна України відкриє "Арену Львів". Суперником буде збірна Австрії.