Україна побила китайців. Наступна Бразилія? (відео)

Спорт 10 жовтня, 2008, 13:02 588
Вітчизняні футзалісти чудово виступають на світовому чемпіонаті.

Збірна України виграла змагання у групі "С" Чемпіонату світу з футзалу. В останньому матчі наша команда з рахунком 4:2 перемогла аутсайдера - команду Китаю.

Геннадій Лисенчук
УНІАН
Команда Геннадія Лисенчука дуже вдало грає у Бразилії
До зустрічі з українцями китайці не набрали в групі жодного очка, проте перемогти їх було не так вже й легко. Україна всю гру володіла ініціативою, проте спочатку не вдавалося часто бити по воротах суперника. Більше того, саме Китай забив першим. Та наприкінці першого тайму українцю Замятіну все ж вдалося зрівняти рахунок.

У другому таймі Замятін, Макаєв і автогол суперника зняли питання про переможця. Китайці за 80 секунд до завершення гри змогли лише відіграти один м'яч.

В іншій грі нашої групи аргентинці з рахунком 2:1 переграли команду Гватемали. В підсумку Україна стала першою. В наступному раунді команда зіграє у групі "Е" проти Італії, Ірану та найгрізнішого суперника - збірної Бразилії.