Україна посіла дев'яте місце на чемпіонаті світу серед бомжів Спорт 27 вересня, 14:15
Збірна України склала повноваження чемпіонів світу серед бомжів. Українці виграли Кубок честі - турнір, який визначив 9 - 16 місця.

У неділю, 26 вересня, в Ріо-де-Жанейро завершився чемпіонат світу-2010 серед бездомних. Збірна України склала повноваження чемпіонів і посіла підсумкове дев'яте місце, вигравши Кубок честі - турнір, який визначив 9 - 16 місця.

У чвертьфіналі українці лише в серії пенальті перемогли Англію (3:3 у основний час), а у півфіналі і фіналі з однаковим рахунком 6:4 перемогли збірні ПАР і Палестини.

Нагадаємо, що у другому друговому етапі українці посіли четверте місце у групі А, пропустивши вперед Бразилію, Гану і Палестину.

Бразильці, у підсумку, і стали чемпіонами світу. У фіналі господарі розгромили Чилі з рахунком 6:0. У бронзовому матчі Мексика перемогла Португалію.

Зазначимо, що всі матчі Мундіалю серед бездомних проводяться у форматі "4 на 4", на полях розміром 22 на 16 метрів. Тривалість гри - два тайми по сім хвилин. У заявці кожної збірної по вісім чоловік. За регламентом змагань, до участі в чемпіонаті світу допускаються спортсмени, які не мають визначеного місця проживання, а також проходили лікування від наркотичної або алкогольної залежності.

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / Адріан Радченко
Спорт 27 вересня, 2010, 14:15 2150