Україна посіла друге місце на чемпіонаті світу з хокею

Українські хокеїсти не виконали поставлену задачу© fhu.com.ua
Спорт 29 березня, 2010, 09:37 1771 1
У останньому і вирішальному матчі турніру Україна з рахунком 1:2 поступилась збірній Словенії/

Юніорська збірна України з хокею посіла друге місце на домашньому чемпіонаті світу U-18 у другому дивізіоні.

У останньому і вирішальному матчі турніру, який проходив на броварській арені "Термінал", Україна з рахунком 1:2 поступилась головному конкуренту збірній Словенії і ще як мінімум на рік залишилась у другому дивізіоні.

Словенці відкрили рахунок на 17-й хвилині, скориставшись чисельною більшістю. А за 15 секунд до сирени на перерву українці пропустили вдруге. Обидві шайби забив нападник гостей Зіга Песут.

У другому періоді глядачі не побачили закинутих шайб. А вже на першій хвилині третього періоду наш капітан Данило Корж скоротив різницю в рахунку. Однак другої шайби нам закинути не вдалося.

Словенія виграла турнір, а з ним в путівку у перший дивізіон. Україна ж спробує підвищитися в класі у 2011 році.

У турнірній таблиці словенці набрали 15 очок (шайби 64 - 4), українці - 12 (26 - 3).