Україна посіла останнє місце у Еліт-раунді Євро-2011

Україна - Туреччина - 2:2© ФФУ
Спорт 29 березня, 2011, 18:53 2388 1
Збірна України U-17 посіла останнє місце у відбірному Еліт-раунді за вихід на Євро-2011.

Юнацька збірна України, складена з гравців до 17-ти років, посіла останнє місце у Еліт-раунді за вихід на чемпіонат Європи 2011 року.

Наші футболісти здобули одне очко у трьох матчах. Трапилося це у матчі з турками, який не мав турнірного значення для команди Юрія Мороза. Щоправда, перемога могла б підняти синьо-жовтих на третю чи навіть другу сходинку, і це стало б для них певною психологічною сатисфакцією.

Утім, двічі ведучи у рахунку, українська збірна не втримала перевагу. На гол півзахисника Андрія Близниченка, котрий відзначився у першому таймі, турки по перерві відповіли влучним ударом Бейкана Шимшека. Зуміли вони відквитати і результативний постріл київського динамівця Дмитра Хльобаса, причому зробили це вже у компенсований час. Після фолу Ігоря Дуця Речеп Ніяз вразив ворота Богдана Сарнавського ударом зі штрафного.

Завдяки цій нічиїй турецька команда фінішувала другою, тоді як до фінальної стадії кваліфікувалася Німеччина, котра усі свої матчі виграла з однаковим рахунком 2:0.