Україна посіла третє місце на Олімпіаді в Сингапурі

Українці вибороли 35 медалей, 10 з яких золоті
Спорт 26 серпня, 2010, 12:20 2218 1
Додати до обраного
Українські юні олімпійці змагалися у 18 видах спорту та вибороли 35 медалей, з яких 10 золотих, 9 срібних та 16 бронзових.

26 серпня в Сингапурі завершилися змагання перших в історії Юнацьких Олімпійських ігор. Україну на престижних стартах представляли 55 юних олімпійців, які змагалися у 18 видах спорту та вибороли 35 медалей, з яких 10 золотих, 9 срібних та 16 бронзових.

Справжніми героями Юнацької Олімпіади стали гімнаст Олег Степко, на рахунку якого 2 золоті і 2 срібні медалі. Дворазовим чемпіоном Ігор став плавець Андрій Говоров, а його колега по команді з плавання Дарина Зевіна "зібрала" повний комплект нагород різного ґатунку.

Колекцію з двох медалей з Сингапуру везуть Анастасія Спас (сучасне п’ятиборство), Олександр Бондар (стрибки у воду), Анатолій Мельник (веслування на байдарках і каное), Ксенія Дарчук (дзюдо).

Відзначимо, що на старти змагань вийшли 3522 спортсмени (1846 юнаків та 1676 дівчат) віком від 14-18 років, які представляли 204 країни світу. Юні атлети у 26 олімпійських видах спорту розіграли 201 комплект нагород.

Водночас, окрім спортивної складової молоді атлети світу долучились до захоплюючих заходів культурно-освітньої програми, яка відрізняє Юнацькі Олімпіади від традиційних – "дорослих". Прагнучи об’єднати молодь навколо олімпійських принципів Вдосконалення, Дружби й Поваги та допомогти юним атлетам досягти успіху в спорті та в житті, Міжнародний Олімпійський Комітет спільно з Організаційним комітетом І ЮОІ розробив 7 цікавих форматів цієї програми, учасниками якої стали всі без виключення олімпійці.

ЧЕМПІОНИ І ПРИЗЕРИ І ЛІТНІХ ЮНАЦЬКИХ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР

ЗОЛОТО

1. Дарина ЗЕВІНА – плавання (100м на спині)
2. Андрій ГОВОРОВ – плавання (50м вільним стилем), (50м батерфляй)
3. Олександр САТІН – стрибки на батуті
4. Олег СТЕПКО – спортивна гімнастика (вправи на коні), (вправи на брусах)
5. Ігор ЛЯЩЕНКО – легка атлетика (спортивна ходьба на 10км)
6. Катерина ДЕРУН – легка атлетика (метання списа)
7. Денис КУШНІРОВ – стрільба (пневматичний пістолет, 10м)
8. Анастасія СПАС – сучасне п’ятиборство (змішана естафета)

СРІБЛО

1. Олександр ЛИТВИНОВ – класична боротьба (58 кг)
2. Ірина РОМОЛДАНОВА – тхеквондо ВТФ (53 кг)
3. Наталія КОВАЛЬОВА – академічне веслування (одиночка)
4. Олег СТЕПКО – спортивна гімнастика (багатоборство), (вільні вправи)
5. Дарина ЗЕВІНА – плавання (50м на спині)
6. Анатолій МЕЛЬНИК – веслування на байдарках і каное (каное, спринт)
7. Олександр БОНДАР – стрибки у воду (трамплін 3м), (вишка 10м)

БРОНЗА

1. Каріна СТАНКОВА – жіноча боротьба (70 кг)
2. Дарина ЗЕВІНА – плавання (200м на спині)
3. Максим ДОМІНІШИН – тхеквондо ВТФ ( 73 кг)
4. Костянтин РЕВА – важка атлетика ( 85 кг)
5. Анастасія СПАС – сучасне п’ятиборство
6. Дмитро АТАНОВ – дзюдо (55 кг)
7. Ганна ШЕЛЕХ – легка атлетика (стрибки з жердиною)
8. Віктор ЧЕРНИШ – легка атлетика (стрибки у висоту)
9. Сергій КУЛІШ – стрільба (пневматична гвинтівка, 10м)
10. Ганна АЛЕКСАНДРОВА – легка атлетика (потрійний стрибок)
11. Олена КОЛЕСНИЧЕНКО – легка атлетика (400 м з бар’єрами)
12. Ксенія ДАРЧУК – дзюдо (78кг), (змагання змішаних команд)
13. Оксана РАЙТА – легка атлетика, 2000м з перешкодами
14. Вікторія ПОТЄХІНА – стрибки у воду, трамплін 3м
15. Анатолій МЕЛЬНИК – веслування на байдарках і каное (каное, слалом)

Читайте також:

Україна завершила Олімпіаду в Сингапурі двома медалями

Янукович доручив уряду готуватися до Олімпіади-2022

До Дня Незалежності українці виграли два "золота" на Олімпіаді

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами НОК України / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 26 серпня, 2010, 12:20 2218 1
Додати до обраного
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 1
Вибір редакції