Україна поступилась найсильнішій команді Південної Америки (відео) Спорт 3 вересня, 00:29
Україна, двічі ведучи в рахунку, зазнала поразки від найкращої команди Південної Америки.

Національна збірна України з футболу продовжила програшну серію у товариських матчах. У Харкові підопічні Олега Блохіна поступилися бронзовому призеру ЧС-2010 і переможцю Кубка Америки-2011 національній збірній Уругваю з рахунком 2:3.

Дебют зустрічі вийшов обнадійливим для українських футболістів. Коноплянка перехопив м'яч на лівому фланзі і віддав пас на Девіча, а Марко вивів на ударну позицію Ярмоленка. Удар останнього в дотик і м'яч опинився у сітці. Між іншим, цей гол є найшвидшим для збірної України.

Уругвай спробував швидко відігратися, але був близький до того, щоб пропустити другий гол - Ярмоленко класно пробив здалеку, але Муслера у карколомному стрибку перевів м'яч на кутовий.

А під кінець тайму команди обмінялися голами. Спочатку хавбек "Лаціо" Гонсалес пробив Шовковського ударом з-за меж штрафного майжанчика. Але майже одразу українці повернули собі перевагу - Ярмоленко прострілив і Коноплянка сходу відправив м'яч під поперечину.

У середині другого тайму один з численних стандартів у виконанні Луїса Суареса привів до взяття воріт. Нападник "Ліверпуля" навісив у штрафний майданчик і капітан гостей Дієго Лугано кивком голови підрізав м'яч у дальній кут.

А перед фінальним свистком Суарес віддав блискучий пас на Абеля Ернандес, а той обіграв Шовковського і відправив м'яч у порожні ворота.

Україна зазнала третьої поспіль поразки. І що найбільш прикро, у всіх матчах наша команда пропускала фатальні голи у заключні хвилини гри.

А вже 6-го вересня Україна зіграє товариський матч проти збірної Чехії. Зустріч відбудеться у Празі.

Товариський матч

Харків. ОСК "Металіст"
Головний арбітр: Бйорн Куйперс (Нідерланди)

УКРАЇНА - УРУГВАЙ - 2:3

Україна: 1. Шовковський, 2. Гай, 4. Тимощук (к), 5. Кучер, 9. Ярмоленко, 10. Воронін, 13. Шевчук, 19. Коноплянка (15. Калініченко, 79), 21. Бутко, 22. Девіч (11. Селезньов, 46), 44. Ракицький

Запасні: 31. Дикань, 6. Кривцов, 3. Федецький, 17. Шиндер, 16. Мандзюк, 12. Рибка, 25. Мілевський

Уругвай: 1. Муслера, 2. Лугано (к) (14. Коатес, 73), 3. Годін, 7. Родрігес (5. Гаргано, 63), 8. Егурен, 9. Суарес, 15. Перес (10. Рамірес, 63), 16. Максі Перейра, 20. Гонсалес (18. Ернандес, 79), 21. Кавані, 22. Касерес

Попередження: Себастьян Егурен, 35; Анатолій Тимощук, 47; Олексій Гай, 83

Ярмоленко забив найшвидший гол в історії збірної України (відео)

Прем'єр-ліга оштрафувала "Динамо" на 100 тисяч гривень

Ноу–хау від "Шахтаря" або гони монету по-донецьки

Топ-10 найдорожчих трансферів літнього міжсезоння

Бєланов: мені боляче за рідне "Динамо", в якому гравці клеять дурня

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / Адріан Радченко
Спорт 3 вересня, 2011, 00:29 4985 13
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 13
  • Украина Украина 3 вересня, 12:17 Згоден 16 Не згоден 0 Хорошая игра была и комбинации и удары , и мотивация у игроков , всё было . Но проиграли самой титулованной команде Американского континента , чисто на классе нас Уругвай уделал . А Блохину РЕСПЕКТИЩЕ , навёл порядок , команда хоть играть в футбол начала , такой матч смотреть приятно было , жаль в конце проиграли . відповісти цитувати Дякуємоспам