Україна потрапила до топ-10 на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Українки виграли "бронзу" на дистанції 4х100 м© AFP
Спорт 5 вересня, 2011, 13:33 3283 3
На чемпіонаті світу з легкої атлетики, що пройшов у південнокорейському Дегу, Україна посіла 10-те місце серед 201 країни.

У південнокорейському місті Дегу завершився чемпіонат світу з легкої атлетики, який приніс Україні дві медалі.

До "золота" Ольги Саладухи у потрійному стрибку свій внесок у медальну скарбничку країни зробила жіноча естафетна команда на дистанції 4х100 м.

Квартет українок у складі Олесі Повх, Наталії Погребняк, Марії Рємєнь та Христини Стуй фінішував зі своїм найкращим показником нинішнього сезону 42.51 сек, пропустивши вперед лише американок та команду Ямайки.

У медальному заліку Україна посіла 10-те місце серед 201 країни.

Найбільше ж медалей вибороли американці - 25 (12 золотих, 8 срібних та 5 бронзових).

Російські атлети вибороли 19 медалей (9 золотих, 4 срібних та 6 бронзових).

А третє місце у медальному заліку дісталося Кенії. Бігуни цієї африканської держави вибороли 17 нагород (7 золотих, 6 срібних та 4 бронзових).

Наступний чемпіонат світу пройде з 10 по 18 серпня 2013 року у Москві.