Україна поступилася Узбекистану у фіналі Кубка Лобановського (відео)

© ffu.org.ua
Спорт 10 серпня, 2011, 20:22 1978 2
Доля фінального матчу Кубка Лобановського вирішилася в серії пенальті, яку українці програли.

Молодіжна збірна України у драматичному матчі поступилася одноліткам з Узбекистану у фіналі Кубка Лобановського.

Матч завершився серією післяматчевих пенальті, в якій українці поступилися з рахунком 7:8.

Героєм лотереї виявився воротар узбецької команди, який за рахунку 7:8 парирував удар нападника луцької "Волині" Олексія Бабиря. Натомість Максим Коваль не мав шансів відбити 11-метрові удари суперника.

Цікаво, що коли Олексій готувався пробивати пенальті, м'яч йому подав саме воротар узбеків.

В основний час команди мали кілька хороших нагод, аби відкрити рахунок. У першому таймі Євген Шахов не зумів реалізувати вихід сам на сам з голкіпером узбеків, невдало обробивши м’яч.

По перерві українці прогавили захисника гостей, який опинився на забійній позиції. Однак він бездарно пробив повз ворота.

До завершення основного часу поєдинку два шанси відзначитися були і у антигероя зустрічі Олексія Бабиря. Проте його точність бажала кращого.

Таким чином українська "молодіжка" після тріумфу на турнірі у 2009 році, вже другий рік поспіль не може повторити це досягнення.