Україна програла Бразилії на чемпіонаті світу з футболу

Бразилія перемогла Україну© homelessworldcup.org
Спорт 22 вересня, 2010, 17:29 1870
У першому турі другого групового етапу ЧС серед бомжів наші футболісти поступились господарям змагань бразильцям.

Збірна України зазнала першої поразки на чемпіонаті світу серед бездомних. У першому турі другого групового етапу наші футболісти поступились господарям змагань бразильцям з рахунком 1:3.

На початку матчу бразильці повели в рахунку завдяки двом реалізованим пенальті. У другому таймі українці скоротили різницю, однак наприкінці гри бразильці у контратаці забили третій гол.

У другому турі Україна зіграє з Палестиною.

Додамо, що крім бразильців і палестинців у нашій групі є збірні Австрії, Гани і Литви.

Зазначимо, що всі матчі Мундіалю проводяться у форматі "4 на 4", на полях розміром 22 на 16 метрів. Тривалість гри - два тайми по сім хвилин. У заявці кожної збірної по вісім чоловік. За регламентом змагань, до участі в чемпіонаті світу допускаються спортсмени, які не мають визначеного місця проживання, а також проходили лікування від наркотичної або алкогольної залежності.