Україна програла матч за вихід в еліту світового хокею

Україна - Австрія - 1:2© fhu.com.ua
Спорт 26 квітня, 2010, 10:08 1915
У вирішальному матчі українці поступилися збірній Австрії з рахунком 1:2 і ще на рік залишились у першому дивізіоні.

Збірній України з хокею вже третій рік поспіль не вдалося виконати поставлене завдання і вибороти путівку в елітний дивізіон. У вирішальному матчі чемпіонату світу-2010 українці поступилися збірній Австрії з рахунком 1:2 і ще на рік залишились у першому дивізіоні.

Українці до останнього чинили опір, і коли за 10 хвилин до закінчення матчу Срюбко зрівняв рахунок, здавалося, що диво так близько і саме команда Михайла Захарова зможе завоювати путівку у хокейну еліту. Але диво тривало лише дві хвилини. Траттніг за вісім хвилин до закінчення матчу забив переможну шайбу австрійців.

За шість хвилин до кінця третього періоду українці отримали гарний шанс, аби перевести гру в овертайм - цілих п’ять хвилин гри у більшості. Але у найвідповідальніший момент наша команда розгубилась. Лише один акцентований кидок спромоглися зробити підопічні Михайла Захарова по воротах суперника. І це за 5 хвилин ігрового часу. Фінального штурму також не було.

У підсумку 2:1 на користь команди Австрії. І саме австрійці в наступному сезоні будуть грати в еліті світового хокею.

І такий підсумок справедливий - команда Австрії на сьогодні дійсно сильніша за нашу збірну. Це довів сам матч: австрійці більше атакували, краще грали в захисті. Крім того потрібно визнати, що рівень австрійського хокею зараз вищий за український, вливання грошей в австрійський хокей дає свій результат.

А в Україні постійні фінансові проблеми у київського "Сокола" зробили свою справу. Хочеться вірити, що надалі в український хокей будуть вкладатися гроші і створення ХК "Будівельник" допоможе українській збірній.

А ось чи залишиться біля керма збірної України Михайло Захаров, дізнаємося вже найближчим часом. Адже перед білоруським фахівцем ставилося завдання вихід в еліту світового хокею.