Україна програла росіянам у фіналі Кубка Співдружності

Збірна України - срібний призер Кубка Співдружності / Фото: com-cup.com

Українці повертаються із Санкт-Петербурга зі срібними медалями.

Молодіжна збірна України стала срібним призером Кубка Співдружності. У фіналі підопічні Сергія Ковальця зазнали поразки від збірної Росії з рахунком 2:4.

"Синьо-жовті" пропустили вже на п'ятій хвилині. Якщо бути точнішим, то новачок "Динамо" Давіт Іашвілі забив у свої ворота. Але за вісім хвилин інший динамівець - Владислав Калитвинцев - запалив другу одиничку на табло.

Проте незадовго до перерви нападник московського "Динамо" Андрій Панюков вдруге вивів росіян вперед.

На 64-й хвилині завдяки індивідуальній майстерності форварда донецького "Металурга" Віталія Іванка українці знову зрівняли рахунок.

Але на 76-й хвилині наша команда пропустила втретє. Дубль оформив Панюков.

Наприкінці матчу українці великими силами пішли в атаку і на останній хвилині пропустили контратаку від суперника. Нашому голкіперу Олексію Шевченку довелося збивати російського футболіста у штрафному майданчику і арбітр призначив пенальті та вилучив порушника. Спартаківець Емін Махмудов ударом з 11-метрової позначки поставив крапку на турнірі.