Україна прощається з гандбольним мундіалем

Спорт 4 грудня, 2007, 10:36 311
Гандбольна збірна України програла вирішальний поєдинок команді Північної Кореї на чемпіонаті світу, який проходить у Франції.

Фрагменти поєдинку Україна - Корея - у ролику ПРОСПОРТ

Жіноча збірна України з гандболу втратила всі шанси вийти з групи і продовжити боротьбу за високі місця на чемпіонаті світу, який проходить у Франції. Це стало ясно після того, як наша команда поступилася команді Кореї - 25:26 (13:15).

Доля цього драматичного матчу вирішилася на останніх хвилинах. Українська команда протягом усього поєдинку програвала з різницею в 2-3 м'ячі, але за дві хвилини до закінчення матчу рахунок зрівнявся – 25:25. На 58-й хвилині кореянки не реалізували семиметровий штрафний кидок.

За 57 секунд до сирени головний тренер нашої команди Леонід Ратнер взяв тайм-аут. Однак після відновлення гри судді угледіли в діях збірної України пасивне ведення гри й відібрали м'яч, але за 14 секунд Олена Резнір змогла повернути його.

Проте бажання неодмінно виграти цей матч зіграло з нашою командою злий жарт. Після неточної передачі Резнір кореянки перехопили м'яч, і за 4 секунди до кінця матчу забили вирішальний м'яч.

Найрезультативнішою в нашій збірній у грі з кореянками стала Олена Цигиця, яка закинула 12 м'ячів. В активі Юлії Манагарової 5 голів, Наталія Ляпіна і Олена Резнір закинули по 3 голи.

Таким чином, наша збірна перетворила останню гру проти Парагваю у формальність, оскільки свої шанси продовжити боротьбу на турнірі підопічні Леоніда Ратнера вже втратили.

В іншому матчі нашої групи Німеччина обіграла Парагвай – 45:12. Серед інших результатів відзначимо поразку австрійок від збірної Анголи – 22:33.

І взагалі, що цікаво: всі збірні, які виступали кілька днів тому на "Кубку Турчина" у Києві (Україна, Австрія, Аргентина, Японія), не вийдуть до наступного раунду чемпіонату світу.