Україна провалила останній іспит перед Євро-2012

Українці програли у заключному спарингу / Фото: AFP

Українці отримали два "сухих" м'ячі від збірної Туреччини.

Збірна України провалила заключний спаринг перед стартом Євро-2012. Підопічні Олега Блохіна поступилися збірній Туреччині з рахунком 0:2.

ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ ДИВІТЬСЯ ТУТ

Українці зуміли протриматися до 30-й хвилини. Тоді Джанер Еркін отримав класний пас від Мустафи Пектемека з лівого флангу і проштовхнув його повз Андрія П'ятова.

Ще до перерви наші збірники заробили перспективний штрафний. Однак Мерт Гюнок парирував удар Ярослава Ракицького.

На початку другого тайму туркам вдалася швидка контратака. Але удар Арда Турана перервав Ракицький.

Проте на 70-й хвилині оборона "синьо-жовтих" повністю провалилася. Пектемек сам залишився перед П'ятовим і легко перекинув м'яч через Андрія.

Пізніше Шева влучив у поперечину, а з ударом Ракицького знову впорався голкіпер турків.

Відтак, українці підійшли до Євро-2012 з однією перемогою та двома поспіль поразками.

Нагадаємо, що наша збірна розпочинає шлях на домашньому чемпіонаті матчем проти шведів у понеділок, 11 червня.