Україна провалила змагання зі фрістайлу на Олімпіаді

Енвер Аблаєв показав 22-й результат© AFP
Спорт 23 лютого, 2010, 11:18 4749 4
На жаль, жоден український фрістайліст не вийшов у фінал змагань з лижної акробатики.

Представникам збірної України з фрістайлу (акробатика), як чоловікам, так і жінкам, на яких покладалися надії на завоювання медалі, не вдалося подолати кваліфікаційний раунд змагань ХХІ зимових Олімпійських ігор у Ванкувері.

Українські фрістайлісти залишають змагання, так і не потрапивши до фінального етапу.

Найвищий результат серед українців належав лідеру збірної Станіславу Кравчуку: із 197.39 балами він посів 19-те місце. На три позиції нижче розташувався Енвер Аблаєв, а Олександр Абраменко став 24-м.

У лідерах за підсумком кваліфікації – спортсмени з Китаю, США та Швейцарії.

У змаганнях серед жінок ми теж зазнали невдачі. Надію Діденко від завітної 12-ки фіналісток відділила усього одна позиція заліку та 1.08 бали. Її партнерки по команді – Ольга Волкова та Ольга Полюк посіли 14 та 20 місця відповідно.

Лідер кваліфікації – Алла Цупер, яка захищає кольори збірної Білорусі, – у 1998 році на зимових Олімпійських іграх у Нагано виступала за Україну і посіла у фіналі 5-е місце.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами НОК України / А.Р.
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 4
  • Бобік Бобік 24 лютого, 15:24 Згоден 0 Не згоден 0 "Нахера...нахера..." щоб ви спитали! Придурки ті, хто керує всим цим жахом!!! чого на спортсменів бузити? Їм, думаєте, приємно від того сорому, що вони переживають??? Пішли б самі пострибали та на лижі стали, тоді б, дивись, і золото здобули! Розумні. ( відповісти цитувати Дякуємоспам