Україна розгромила фарерських любителів

Спорт 17 жовтня, 2007, 20:11 388
Збірна України легко розгромила команду Фарерських островів у відбірковому матчі до чемпіонату Європи 2008 року.

Втративши всі шанси на вихід у фінальну стадію Євро-2008, команда Олега Блохіна крупно обіграла аутсайдера групи В збірну Фарерських островів.

Збірна України вийшла на поле стадіону "Олімпійський" без дискваліфікованих Андрія Шевченка і Руслана Ротаня, а також Олександра Кучера і Володимира Езерського, які залишилися в запасі.

На правому фланзі оборони грав Олексій Гай, а в центрі захисту наставник господарів Олег Блохін випустив Дмитра Чигринського і Андрія Русола, хоча раніше сам називав цю пару несумісною.

Для того, щоб розхитати оборону гостей, українцям знадобилося 40 хвилин. Калиниченко, взявши гру на себе, увірвався до штрафної площі фарерців зліва і классно пробив над голкіпером - той у відчайдушному кидку встиг лише ледве торкнутися м'яча, що влетів в дальню дев'ятку.

Ну а незабаром Гусєв обікрав захисника, який намагався в своїй штрафній затіяти розпасовку з воротарем Міккельсеном, і спокійно вразив порожні ворота з десяти метрів.

Двох хвилин, що залишалися до перерви, вистачило господарям для того, щоб забити і третій гол. На цей раз Анатолій Тимощук завдав гарматного удару здалека, Міккельсен відбив м'яч прямо перед собою, а Гусєв опинився в потрібний час в потрібному місці – 3:0.

Ледве встигли суперники відновити гру у другій половині, як відзначився Калиниченко, який забив нехарактерний для себе гол головою після флангового навісу Гая.

Вп'яте остров'яни вимушені були капітулювати на 63-й хвилині. У цьому епізоді Калиниченко увірвався в штрафну і п'ятою відкинув м'яч Андрію Несмачному. Простріл захисника київського "Динамо" був настільки бездоганним, що Андрію Воробею, який вийшов на заміну за декілька секунд до цього, залишилося лише підставити ногу.

Таким чином українці, хоч і запізно, здобули рекордну для себе перемогу в нинішньому відбірковому циклі - 5:0. Ось тільки вживу спостерігала за грою українців з трибун НСК "Олімпійський" лише невеличка група глядачів…

Неясно, кому в голову прийшла ідея призначити ціни на квитки – від 70 гривень і вище? Для порівняння – мінімальна ціна на матч ЛЧ "Динамо" – "Манчестер Юнайтед" становить 20 гривень…

Україна - Фарери - 5:0 (3:0)