Україна розгромила господарів чемпіонату світу з хокею

Українці закинули за два матчі 21 шайбу© iihf.com
Спорт 21 квітня, 2010, 11:12 1357 2
У другий ігровий день підопічні Михайла Захарова декласували господарів турніру, збірну Нідерландів.

Збірна України з хокею продовжує громити суперників на чемпіонаті світу у першому дивізіоні. У другий ігровий день підопічні Михайла Захарова декласували господарів турніру, збірну Нідерландів.

Закинувши до середини матчу шість шайб, українці дозволили голландцям закинути одну шайбу. Місцеві вболівальники раділи, наче їх збірна виграла чемпіонат світу. Однак менш ніж через хвилину українці закинули сьому шайбу.

У третьому періоді на одну шайбу господарів українці відповіли двома. У підсумку 9:2 - закономірна перемога українців.

22 квітня Україна екзаменуватиме сербів, котрі не закинули ще жодної шайби на турнірі.

У турнірній таблиці команда Михайла Захарова посідає другу сходинку, поступаючись за різницею шайб Австрії: +14 проти +17.

Чемпіонат світу-2010. І дивізіон. Група А

20 квітня. Тілбург. "Айсспортцентрум". 2250 глядачів
Судді: Дж. Бергамеллі (Франція), Р. Шелєвскі (Німеччина), Е. Далтон (Великобританія)

Україна – Нідерланди – 9:2 (3:0; 4:1; 2:1)

Україна: Симчук. Ісаєнко – Остроушко, Климентьєв – Толкунов, Наваренко – Срюбко, Благой. Міхнов – Шахрайчук – Касянчук, Матерухін – Шафаренко – Тимченко, Сальников – Варламов – Цируль, Матвійчук – Бондарєв – Німенко

Нідерланди: Грьонефельд (Мейердрес, 28:37). Віллемсе – Дальхуйзен, ван Ооршот – де Йонг, Таннер – Назаров. ван Бізен – Тюніссен – ван Слоун, Вюрм – ван Шаген – Карс, Брюйстейн – Хагемейер – Постма, ван ден Ховел – Брюнсма – Хоукс, Натте.

1:0 Матвійчук (Благой, 3:00)
2:0 Касянчук (Міхнов, Ісаєнко, 14:40)
3:0 Бондарєв (Благой, Німенко, 16:54)
4:0 Касянчук (Шахрайчук, Міхнов, 22:08)
5:0 Міхнов (Касянчук, 24:29)
6:0 Шахрайчук (Міхнов, Касянчук, 28:39)
6:1 ван Бізен (Дальхуйзен, Віллемсе, 35:11 – 5х3)
7:1 Ісаєнко (Шафаренко, Матерухін, 35:57 – менш.)
8:1 Бондарєв (Остроушко, Німенко, 49:56)