Україна розгромила Ізраїль у півфіналі Кубка Лобановського (відео)

© ffu.org.ua
Спорт 9 серпня, 2011, 22:23 2409 2
Оновлена українська "молодіжка" впевнено обіграла однолітків з Ізраїлю з  рахунком 3:0.

Денис Гармаш
ФФУ
Денис Гармаш відкрив рахунок у грі
Молодіжна збірна України розгромила "молодіжку" Ізраїлю у півфіналі IX Кубка Лобановського. Матч закінчився з рахунком 3:0.

Відзначилися Денис Гармаш, Ігор Чайковський та Юрій Путраш. Причому, всі м'ячі були забиті у другому таймі.

Першим забив динамівець. На 54-й хвилині матчу після вкидання ауту виникла метушня у штрафному майданчику шведів. М'яч потрапив до Гармаша, який з лінії воротарського майданчика відправив сферу у сітку воріт.

У наступній атаці Олексій Бабир пройшов лівим флангом і подав у штрафний майданчик, звідки вільний Чайковский пробив головою у нижній кут воріт.

На останній хвилині поєдинку Юрій Путраш довів рахунок до розгромного. Захисник ізраїльтян невдало вибив м'яч, Путраш підібрав його за межами штрафного майданчика і смачно пробив у ліву дев'ятку.

У фіналі турніру українцям протистоятиме збірна Узбекистану, яка в іншому півфінальному матчі здолала збірну Сербії - 2:0.

Фінальна зустріч відбудеться у середу, 10 серпня, на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського. А матч за третє місце пройде на "Оболонь-Арені". Початок зустрічей о 18:00.