Україна - третя на Універсіаді!

Спорт 19 серпня, 2007, 00:11 283
У Таїланді добігла кінця Всесвітня студентська Універсіада, на якій Україна завоювала 66 нагород, з яких 28 - золоті.

Gaudeamus Igitur, iuvenes dum sumus... У суботу востаннє у Бангкоку пролунав студентський гімн. 24-та Всесвітня студентська Універсіада, яка тепер стала історією.

У завершальний день Універсіади росіяни Олег Вікулов і Костянтин Ханбеков принесли своїй команді "золото" в синхронних стрибках у воду. Ця медаль дозволила росіянам обійти в медальному заліку збірну України, яка в останній день змагань Універсіади медалей не завоювала.

Наші спортсмени у підсумку посіли посіли третє загальнокомандне місце. У них 66 нагород: 28 золотих, 20 срібних і 18 бронзових. У росіян 92 медалі (28 - 27 - 37). Перше місце - у китайців - 87 (32- 29 - 26).

Цікаво, що 15 нагород Україні принесли легкоатлети. При цьому деякі з них встановили особисті рекорди. Це особливо цінно, враховуючи, що через тиждень в японській Осаці стартує чемпіонат світу.

Так, Юлія Кревсун перемогла на дистанції 800 метрів з кращим результатом сезону в світі - 1:57.63 хвилини. Сергій Демидюк на дистанції 110 метрів з бар'єрами поліпшив свій власний національний рекорд, показавши час 13.33 секунди.

Ольга Саладуха в потрійному стрибку перемогла з результатом 14.79 метрів, що стало її найкращим особистим досягненням. Лише двох сантиметрів не вистачило їй до встановлення рекорду змагань, яке належить росіянці Тетяні Лебедевій і тримається з 2001 року.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами gpu.ua / К..К.