Україна - у трійці лідерів всесвітньої Універсіади

Україна - серед лідерів Універсіади© erzurumindex.net
Спорт 3 лютого, 2011, 11:12 1187
У сьомий день зимової Універсіади наші спортсмени вибороли чотири медалі - по дві золотих і срібних.

Збірна України вийшла на третє місце у медальному заліку всесвітньої зимової Універсіади-2011, що проходить у турецькому Ерзурумі.

У сьомий день змагань наші спортсмени вибороли чотири медалі - по дві золотих і срібних.

Обидва "золота" дісталися нашим представникам біатлону. Сергій Семенов виграв чоловічу гонку переслідування, випередивши переможця спринта Артема Приму. А Віта Семеренко не мала рівних у жіночому перс'юті.

Ще одне "срібло" додали в скарбничку України лижниці. Українки - Катерина Григоренко, Марина Анцибор і Зоя Завєдєєва - поступились лише росіянкам у естафеті 3 х 5 км.

У четвер Україна може розраховувати на медалі у лижних гонках. Будуть розіграні медалі у змішаній естафеті. А у п'ятницю і суботу відбудеться ще три біатлонних гонки.