Україна відкрила рахунок у матчі з Італією

Олена Бондаренко© hobartinternational.com.au
Спорт 6 лютого, 2010, 17:05 3078 1
Олена Бондаренко у двох сетах перемогла Франческу Ск'явоне у першому матчі чвертьфіналу Кубка Федерацій.

Олена Бондаренко принесла перше очко в актив України в матчі Кубка Федерацій проти Італії.

Олена домінувала на корті з першого розіграшу. Вона одразу взяла п'ять геймів поспіль і за рахунку 5:0 вийшла подавати на сет, але, не реалізувавши два сет-боли, дозволила Франчесці виграти перший гейм. З'явилося неприємне відчуття, що Скьявоне відчула гру, але свою подачу, а з нею і сет італійка просто подарувала українці.

Початок другої партії був за Скьявоне: італійка зробила брейк і повела рахунку 3:1. Бондаренко-старша, захистивши свою подачу, зробила зворотний брейк, а потім і повела в рахунку 4:3. Відбувся обмін подачами і у вирішальний момент за рахунку 5:4 Олена чудово зіграла на подачі Франчески і з першого матч-болу виграла поєдинок.

У наступному матчі Катерина Бондаренко зіграє з лідером італійської збірної Флавією Пеннеттою.

Нагадаємо, що переможець матчу Україна - Італія вийде у півфінал Кубка Федерацій.