Україна виграла чемпіонат Європи з індорхокею

Жіноча збірна України з індорхокею
Спорт 25 січня, 2010, 11:35 1452 1
У фіналі збірна України сенсаційно обіграла Іспанію з рахунком 6:5.

Жіноча збірна України стала чемпіоном Європи з індорхокею, який завершився у німецькому Дуйсбурзі.

Українки розпочали груповий турнір з поразки, поступившись Німеччині з рахунком 7:8 (вирішальний гол українки пропустили на останній хвилині зустрічі). Однак вже у другому матчі Україна розгромила Литву – 4:0. У останньому матчі групового турніру українки обіграли команду Шотландії і посіли друге місце у групі – 6:4

У півфіналі українки здолали одну з фавориток турніру збірну Нідерландів – 3:2.

А у фіналі збірна України створила ще одну сенсацію, обігравши Іспанію з рахунком 6:5.

Найкращим гравцем турніру стала українка Марина Виноградова.

Крім того, збірна України автоматично вийшла на чемпіонат світу-2011.

ДОВІДКА. Індорхокей - різновид хокею на траві. Але на відміну від традиційного хокею на траві не входить в олімпійську програму. Від традиційного хокею на траві відрізняється перш за все тим, що матчі проводяться в закритих приміщеннях (залах).Кількість гравців у командах - по 6 в кожній з команд (5 польових і 1 воротар), тоді як у хокеї на траві - по 11.

Гра триває 2 тайми по 20 хвилин (як у міні-футболі). Ворота мають 2 метри у висоту, 3 метра в ширину. Ключки і м'ячі схожі з тими, що використовуються в хокеї на траві, але, як правило, більш легкі. Гравцям заборонено бити по м'ячу, його можна лише просувати або відхиляти, також м'яч не можна піднімати в повітря.