Україна виграла домашній чемпіонат світу з хокею

Українці виграли всі матчі© iihf.com
Спорт 3 квітня, 2011, 00:09 3671 3
Юнацькаю збірна України виграла всі матчі на домашньому чемпіонаті світу, виборовши путівку у Перший Дивізіон.

У Донецьку завершився юніорський чемпіонат світу з хокею у дивізіоні ІІ. Перемогу на турнірі і путівку у Перший Дивізіон здобули хокеїсти збірної України.

Підопічні Олксандра Годинюка виграли усі п'ять матчів. У заключній грі українці впевнено обіграли збірну Литви з рахунком 6:2.

Рахунок на третій хвилині відкрив Андрій Істомінив.

У середині другого періоду литовці закинули шайбу у відповідь. Але нічийний рахунок продержався лише 89 секунд і Севастьян Карпенко знову вивів українців уперед. Наприкінці періоду Павло Падакін і Олексій Янішевський збільшили перевагу нашої команди до трьох шайб.

На 44-й хвилині литовці у більшості закинули другу шайбу. І тут же отримали 5-й гол у свої ворота. Дублем відзначився Янішевський.

А останню шайбу на турнірі за 19 секунд до до фінальної сирени закинув Андрій Істомінов.

6:2 - Україна вийшла у Перший Дивізіон юніорського чемпіонату світу з хокею серед гравців до 18 років.