Україна вже має 25 медалей на Олімпіаді в Сингапурі

Спорт 22 серпня, 2010, 17:59 2142 1
Українці вибороли шість нагород у восьмий день І Юнацьких Олімпійських ігор у Сингапурі.

Українські юні спортсмени вибороли шість нагород у восьмий день І Юнацьких Олімпійських ігор у Сингапурі.

Герой Олімпіади гімнаст Олег Степко знову продемонстрував свою блискучу майстерність і переконливо переміг у вправах на брусах. Відзначимо, що для Степка це вже четверта нагорода, до того ж друга золота.

Дві золоті медалі на рахунку наших легкоатлетів. Першим до фінішу 10км змагань зі спортивної ходьби дістався наш Ігор Лященко, а у метанні списа Катерина Дерун встановила особистий рекорд (54.59) і, як виявилось, найкращий результат, а з ним й отримала золоту медаль.

Відбулись вирішальні заїзди у веслуванні на байдарці і каное. Анатолій Мельник продемонстрував 2-й результат у спринті серед каноїстів і здобув "срібло".

З другим показником завершив змагання стрибунів у воду на 3-метровому трампліні Олександр Бондар.

Розпочали боротьбу за нагороди стрілки – і тут українці також на подіумі – Сергій Куліш став володарем "бронзи" у змаганнях з пневматичної гвинтівки 10м.

Відтак в скарбничці України вже 25 нагород, 8 з яких золоті, 8 срібних та 9 бронзових.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами НОК України / А.Р.