Україна йде у п'ятірці лідерів всесвітньої Універсіади

Українці вибороли 6 медалей© erzurumindex.net
Спорт 2 лютого, 2011, 09:55 1031
За шість змагальних днів наші спортсмени вибороли 2 золотих, 3 срібних і 1 бронзову медалі.

Після шести змагальних днів всесвітньої зимової Універсіади Україна йде на четвертому місці у зальному заліку. Наші спортсмени вже вибороли 2 золотих, 3 срібних і 1 бронзову медалі.

Так 1 лютого українці були найкращими у біатлоні. Артем Прима виграв чоловічий спринт, а Віта Семеренко не мала рівних у жіночому. Срібло у тому ж спринті виборов Сергій Семенов.

Ще одну срібну медаль додала до скарбнички України сноубордистка Аннамарі Чундак. Вона показала другий результат у паралельному гігантському слаломі.

У середу відбудуться гонки переслідування у біатлоні і наші спортсмени мають прекрасні шанси на золоті медалі.