Україна з перемоги стартувала у відборі на Євро-2012

У грі В’ячеслав Чурко / Фото: ffu.org.ua

Українські юніори розпочали боротьбу за вихід на Чемпіонат Європи-2012 серед гравців до 19 років.

Юнацька збірна України, складена з футболістів 1993 року народження, виграла стартовий матч відборного раунду Чемпіонату Європи-2012 (U-19). Підопічні Олега Кузнецова перемогли казахстанських однолітків з рахунком 2:0.

Обидва м'ячі забив півзахисник донецького "Шахтаря" В'ячеслав Чурко. У першому таймі він реалізував 11-метровий, призначений за порушення правил проти Владислава Кулача. А на початку другого тайму Чурко вдруге вразив ворота казахів.

В наступному турі, 12 листопада, українці зустрінуться з господарями, котрі напередодні поступилися швейцарцям − 0:3.

Зазначимо, що до Еліт-раунду за вихід у фінальну частину чемпіонату пройдуть по 2 команди з групи та 2 найкращих команди серед тих, які займуть треті місця.