Україна завершила боротьбу на Кубку світу з пляжного футболу Спорт 7 вересня, 11:59
Українські пляжники поступилися мексиканцям у вирішальному матчі за вихід з групи на Кубку світу.

Збірна України з пляжного футболу завершила виступи на Кубку світу, не програвши жодного матчу в основний час.

У вирішальному матчі групового етапу українці поступилися збірній Мексики у серії пенальті – 0:1. Основний час завершився з рахунком 1:1.

На 6-й хвилині Назаренко навісив на Бутка, який головою переправив м’яч у ворота. А у третій 12-хвилинці мексиканці відігралися, завдяки точному удару Каті.

У серії 11-метрових першим до мяча підійшов Віллалобос, удар якого капітан збірної України парирував. Тим же відповів і воротар мексиканців, відбивши ногою удар Ігоря Борсука. Наступним пробивав Родрігес, який поклав мячно точнісінько під праву стійку. В той же час Естрада впорався з ударом Євдокимова.

До цього збірна України також у серії пенальті програла збірній Бразилії – 1:2, і святкувала перемогу у матчі з японцями – 4:2.

Кубок світу з пляжного футболу

Груповий турнір. 3-й тур

Равенна. Стадіон "Стадіо Дель Маре"

УКРАЇНА - МЕКСИКА - 1:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0), по пен. - 0:1

Україна: Гладченко - Ігор Борсук, Андрій Борсук, Пачев, Зборівський - Сидоренко (к), (вр), Боженко, Мозговий, Бутко, Назаренко, Євдокимов

Мексика: Естрада - Родрігес, Каті (к), Сервантес, Плата - Роблес (вр), Фрагосо, Моско, Наваррете, Барбоса, Віллалобос, Розалес

1:0 Антон Бутко, 5'41"
1:1 Каті, 32'29"

Попередження: Ігор Борсук, 11'17 "

Серія пенальті

Реалізував: Родрігес

Не реалізували: Ігор Борсук (воротар), Євдокимов (воротар) - Віллалобос (воротар)

Україна зазнала нищівної поразки від Чехії (відео)

Збірна України програла перший матч у відборі на Євро-2013 (відео)