Україна завершила Олімпіаду в Сингапурі двома медалями

Українці завоювали 35 медалей
Спорт 25 серпня, 2010, 17:00 1407 1
Скарбничка медалей України налічує 35 нагород, 10 з яких золоті, 9 срібних та 16 бронзових.

Українські спортсмени вибороли дві нагороди у передостанній день І Юнацької Олімпіади в Сингапурі.

У змішаних командних змаганнях з дзюдо Ксенія Дарчук (78 кг), яка виступила за команду "Токіо", виборола бронзову медаль.

У змагання з веслування на байдарках і каное спортсмени розігрували нагороди у слаломі. Срібний призер у спринті Анатолій Мельник цього разу завоював "бронзу", посівши 3-е місце у змаганнях каноїстів.

У байдарочників Україну представляв Василь Зельніченко, який дійшов до стадії чвертьфіналу.

У заключний день Олімпіади відбудуться фінали з настільного тенісу і волейболу. Наші спортсмени в цих змаганнях участі не беруть.

Відзначимо, що скарбничка медалей України налічує 35 нагород, 10 з яких золоті, 9 срібних та 16 бронзових.