Україна зазнала другої поразки на Євробаскеті

Підопічні Майка Фрателло поки без перемог на Єробаскеті© Ukrbasket.net
Спорт 2 вересня, 2011, 10:12 1097
Українські баскетболісти поступилися збірній Словенії, не зумівши дотиснути суперника у заключній чверті.

Збірна України з баскетболу зазнала другої поспіль поразки Євробаскеті-2011. Українці поступилися збірній Словенії у другому турі першого групового етапу - 64:68.

У першій половині зустрічі домінували словенці, яка повністю перегравали підопічних Майка Фрателло під кільцем. Ключовою стала друга десятихвилинка, за підсумками якої перевага "драконів" сягнула 21 очка.

В третій чверті українці зуміли дещо скоротити відставання. Втім, рахунок 38-57, з яким команди підійшли до фінальної десятихвилинки, залишав збірній України небагато шансів переломити хід гри. Проте підопічні Майка Фрателло здійснили майже неймовірне.

У четвертій чверті просто "вибухнув" Кирило Фесенко, ледь не самотужки скоротивши відставання в рахунку до семи пунктів і змусивши Божидара Малковіча брати тайм-аут.

А чотири поспіль штрафні у виконанні Олександра Кольченка встановили рахунок 55-58.

Збірна Словенії в ці хвилини виглядала розгубленою, однак до кінця гри зуміла зібратися та "на класі" втримала перемогу, обігравши Україну з різницею в чотири пункти.

Таким чином, в активі у словенців дві перемоги на турнірі, а українці поки залишаються без перемог.

Наступну гру збірна України проведе в суботу, 3 вересня, проти команди Болгарії. Пряму трансляцію матчу Україна - Болгарія дивіться о 15:30 на телеканалі "2+2" та на сайті "Проспорт".