Україна зазнала розгромної поразки від Росії

Україна - Росія - 0:3© ФФУ
Спорт 9 лютого, 2011, 17:39 3276 1
Молодіжна збірна України провела товариський матч зі збірною Росії. Гра завершилась з рахунком 0:3.

У середу, 9 лютого, в турецькому місті Кунду молодіжна збірна України, сформована з гравців 1990/91 року народження, провела товариський матч зі збірною Росії U-21. Зустріч завершилася поразкою українських футболістів з рахунком 0:3.

У першому таймі голи у ворота динамівця Максима Коваля забили Смолов і Щенніков. А в другій 45-хвилинці у воротах українців розписався Заболотний.

Відзначимо, що команди догравали матч у меншості. На 71-й хвилині виник конфлікт між Богдановим і Гіголаєвим і суддя вигнав з поля обох гравців.

Зауважимо, що українська "молодіжка" грала другим складом. А "основа", яка здобувала путівку на Євро-2011, у цей же день грає проти Швейцарії. Матч відбудеться на Мальті.

Додамо, що "друга молодіжка" братиме участь у відбірному циклі чемпіонату Європи-2011/13 (U-21), тоді як нинішня генерація (1988 р.н.) готується до фінальної частини ЧЄ-2011 (U-21). Головний тренер збірної 21-річних Павло Яковенко вирішив завчасно почати роботу з командою наступного скликання, аби мати більше часу для її ефективної підготовки до старту змагань.