Україна здобула чергові перемоги на чемпіонаті світу серед бомжів

У четвертому і п'ятому турах першого групового раунду українці перемогли Індію (5:2) і Словенію (9:1).

Збірна України продовжує перемагати суперників на чемпіонаті світу з футболу серед бездомних, що проходить у бразильському місті Ріо-де-Жанейро.

У четвертому і п'ятому турах першого групового раунду українці перемогли Індію (5:2) і Словенію (9:1). Наші співвітчизники виграли групу В, здобувши п'ять перемог у п'яти матчах.

Ввечері 22 вересня на українців чекає серйозне випробовування у першому турі другого групового етапу. Україна грає з господарями змагань бразильцями - цей матч відкриває другий груповий етап.

Зазначимо, що чарівники м'яча, як і українці, виграли всі  матчі першого етапу.

22 вересня відбудеться ще один матч за участю українців. Наші хлопці зіграють з Палестиною.

Нагадаємо, що Україна є діючим чемпіоном світу серед бездомних. Наші співвітчизники тріумфували у 2009 році в Мілані.

Зазначимо, що всі матчі Мундіалю проводяться у форматі "4 на 4", на полях розміром 22 на 16 метрів. Тривалість гри - два тайми по сім хвилин. У заявці кожної збірної по вісім чоловік. За регламентом змагань, до участі в чемпіонаті світу допускаються спортсмени, які не мають визначеного місця проживання, а також проходили лікування від наркотичної або алкогольної залежності.