Україна здобула перше золото на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики Спорт 1 серпня, 12:10
Українка Ольга Солодуха принесла збірній золоту медаль у трійному стрибку на ЧЄ з легкої атлетики в Барселоні. Срібло завоювали Наталія Добринська, Максим Мазурик та Єлизавета Бризгіна.

Ольга Саладуха здобула для збірної України першу золоту медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що відкрився у іспанській Барселоні.

У змаганнях у потрійному стрибку 31 серпня Саладуха виграла золото з результатом 14 м 81 см.

"Я змінила шиповки перед стартом континентальної першості, і я задоволена тим, що вони допомогли мені показати гарний результат. Моїм завданням у Барселоні було пройти відбір на чемпіонат світу. Наскільки я знаю, переможці чемпіонату Європи точно отримують путівки на світову першість", - розповіла спортсменка.

Окрім того, українські легкоатлети завоювали в суботу ще чотири медалі: Наталія Добринська здобула срібло в семиборстві, Максим Мазурик срібло в стрибках з жердиною, Єлизавета Бризгіна срібло в бігу на 200 м і Станіслав Мельников — бронзу в бігу на 400 м з бар'єрами.

Чемпіонат Європи з легкій атлетиці проходить у Барселоні з 26 липня до 1 серпня.

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами championat.ru / Газета.Ru / Д.Є.
Спорт 1 серпня, 2010, 12:10 3529 3