Україна здобула розгромну перемогу у відборі на Євро-2011

Україна - Боснія - 87:69© Ukrbasket.net
Спорт 21 серпня, 2010, 11:15 1879
У шостому турі українці розгромили команду Боснії та Герцеговині з рахунком 87:69.

Збірна України з баскетболу здобула свою другу перемогу у відбірковому турнірі на Євро-2011. У шостому турі українці розгромили команду Боснії та Герцеговині з рахунком 87:69.

Господарі заволоділи ініціативою з перших секунд гри і вже до середини дебютної 10-хвилинки вели з рахунком 18:1. Лише під кінець чверті боснійцям вдалося дещо скоротити розрив у рахунку – 31:14 на користь підопічних Віталія Чернія.

Протягом наступних десяти хвилин гості намагалися наблизитися до українців, ті ж, у свою чергу, хоч і збавили оберти, гідно тримали удар. На велику перерву команди пішли за рахунку 52:37.

Третя чверть розпочалася з 3-очкового кидка Андрія Агафонова. Кирило Фесенко збільшив перевагу України до 20 пунктів. Втім, поступово баскетболісти збірної Боснії та Герцеговини скоротили відставання, і лише непогана реалізація дальніх кидків дозволила нашій команді утримати суперника на безпечній відстані – 68:55 перед заключним періодом.

Вже протягом трьох стартових хвилин останньої чверті гості зменшили розрив у рахунку до восьми пунктів. Однак українці, у складі яких варто виділити Максима Пустозвонова, зупинила ривок суперника, а на останніх хвилинах поєдинку підтвердили власне лідерство надійною грою в захисті та результативними атаками, здобувши у шести матчах лише другу перемогу.

В іншому матчі Угорщина обіграла Македонію з рахунком 85:82.

Збірна України ще у попередньому матчі втратила шанси пробитися на чемпіонат Європи через відбірковий турнір. Наші баскетболісти разом з іншими дев'ятьма невдахами відбіркового турніру будуть боротися за останню путівку на ЧЄ.