Україна здобула третю перемогу на чемпіонаті світу з хокею

Українські хокеїсти перемогли естонців© kyiv-hockey2011.org.ua
Спорт 22 квітня, 2011, 09:15 2050 1
У четвертому турі наші хокеїсти обіграли аутсайдера першості збірну Естонії з рахунком 5:2.

Національна збірна України з хокею здобула третю перемогу на домашньому чемпіонаті світу у дивізіоні 1В. У четвертому турі наші хокеїсти обіграли аутсайдера першості збірну Естонії з рахунком 5:2.

Українцям вдалося "розпечатати" ворота естонців під завісу першого періоду. На 18-й хвилині Вадим Шахрайчук реалізував більшість.

На початку другого періоду команди обмінялися результативними кидками. На шайби Тимченка і Климентьєва гості відповіли голом Маркова.

На 34-й хвилині Матерухін довів перевагу українців до трьох шайб. Однак через чотири хвилини Марков закинув другу шайбу у ворота Кості Симчука.

Та останнє слово у періоді було за господарями. За 40-й хвилині Матерухін відзначився у меншості, встановивши остаточний рахунок матчу - 5:2.

Отже, після чотирьох турів Україна посідає третє місце, поступаючись за різницею шайб Великобританії і трьома очками своєму наступному супернику Казахстану.

Матчі п'ятого туру пройдуть у суботу. Щоб здобути путівку у елітний дивізіон українцям потрібно створити диво. По-перше, необхідно обіграти Казахстан. По-друге, якщо Великобританія переможе Польщу в основний час матчу, то необхідно перемагати казахів з різницею у щонайменше три шайби.