11 жовтня Національна збірна провела шостий матч проти збірної Хорватії з рахунком 0:0.

Хорвати з перших хвилин взяли ініціативу на себе. Але ненадовго і дуже скоро українці закрили гостей у їхньому штрафному майданчику, виконавши п'ять кутових поспіль.

До середини першого тайму гра заспокоїлася і особливих моментів у команд не було.

Гості тримали м'яч, а "жовто-сині" намагалися якнайскоріше кинути у прорив Шевченка. А згодом і зовсім стало ясно, що Україна грає другим номером. Хорвати захопилися атакою і ледь не впіймали небезпечних контрвипад - пас на Шеву виявився трохи невдалим. А Андрій за десять хвилин до кінця гри нагадав про себе, яким він був кілька років тому.

На останніх хвилинах Шева ще раз покаже свою техніку, коли на квадратному метрі розвернеться і залишить двох гравців Хорватії позаду.

Перший тайм закінчився і у серці бриніла надія, що гра стала кращою, але... Але другий тайм показав, що нічого не змінилося у грі "жовто-синіх". Другий тайм Шева і компанія провалили. Окремо стоїть лише голкіпер донецького "Шахтаря" Андрій П'ятов.

В українців було лише два моменти за весь тайм. Обидва у Шевченка. Але нормального пасу він так і не дочекався.

Таким чином, група 6 виглядає так:

Англія - Казахстан 5:1

Голи: Фердинанд, 52; Кучма, 64-авт; Руні, 76, 86; Дефо, 90 - Кукєєв, 68

Англія: Джеймс, Браун, Е.Коул, Джеррард, Фердинанд, Апсон, Уолкотт (Бекхем, 79), Лемпард, Хеські, Руні (Дефо, 86), Беррі (Райт-філіпс, 45)

Казахстан: Мокин, Кіров (Сабалаков, 85), Кучма, Кисліцин, Нусербаєв, Скорих, Остапенко (Мальцев, 76), Балтієв, Логвиненко, Ібраєв, Кукєєв

Україна - Хорватія 0:0

Україна: П'ятов, Тимощук, Чигринський, Шевченко, Алієв, Голайдо, Шевчук, Левченко (Кравченко, 83), Ярмаш, Михалик, Назаренко

Хорватія: Плетікоса, Шимуніч, Кріжанац, Чорлука, Праньїч, Ракитіч (Манджукич, 82), Вукоєвіч, Н.Ковач, Срна, Модріч, Оліч

Попередження:
Кравченко, 84 - Н.Ковач, 46; Срна, 71

Хорватія і Андорра, Білорусь і Англія зіграють 15 жовтня, а в України найближчий матч ЧС-2010 1 квітня на полі збірної Англії.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Чемпіон / О.М.
Спорт 12 жовтня, 2008, 09:02 698 1