Україна знищила Іспанію на чемпіонаті світу з хокею

Українці святкують перемогу© iihf.com
Спорт 29 березня, 2011, 09:12 3495 2
У другому турі юніорського чемпіонату світу "синьо-жовті" декласували збірну Іспанії з рахунком 11:1.

Збірна України здобула другу перемогу на юніорському чемпіонаті світу з хокею U-18. У другому турі "синьо-жовті" декласували збірну Іспанії з рахунком 11:1.

Карпенко відкрив рахунок на 3-й хвилині, але вже через три хвилини гості зусиллями Аластруея забили гол у відповідь. Це був перший і останній успіх іспанців у матчі. Надалі забивали лише українці.

Українці дотиснули піренейців лише наприкінці першого періоду, закинувши дві шайби. А у другій та третій 20-хвилинках у ворота іспанців влетіло по чотири шайби.

Наша команда впевнено посідає перше місце у Дивізіоні ІІ і є головним претендентом на підвищення в класі. У третьому турі, матчі якого відбудуться 30 березня, Україна зіграє з Китаєм.